Задачи специалиста (как минимум, в терминах «саппорт/разработка новой функциональности»).

Роль IT-рекрутера

IT-рекрутер має розуміти, як працює проєкт, на який він шукає людей, які технології там використовуються, і вміти пояснити це кандидату. Він має відрізняти фронтенд від бекенду, розуміти ринок, які є компанії, проблеми і тренди, що таке аутсорс, що таке аутстаф. З іншого боку, вакансія Talent Acquisition Specialist Technical Recruiter рекрутер не оцінює технічні знання кандидата, його завдання — поспілкуватися з людиною, вивчити її профіль і досвід та оцінити, наскільки вона підходить команді. Тому єдиний шлях до цієї професії — навчатися самостійно та шукати додаткові освітні можливості на ринку.

Курсы

Відповідають Мар’яна Болобан, Talent Acquisition Team Lead в Headway, та Маша Йовса, HR Business Partner в OBRIO. Не може обробляти багато вакансій одночасно, має мінімальний досвід. Попри те, що у мережі багато інформації як про HR, так і рекрутинг, досі існують складнощі з розумінням https://wizardsdev.com/ різниці цих двох професій. Річ у тім, що у невеликих компаніях HR — це люди, які займаються всіма питаннями кадрів — від найму й адаптації до роботи з командою та її розвитком. У великих компаніях ці ролі розділені, а функції пошуку спеціалістів виокремлені в професію — рекрутер.

Роль IT-рекрутера

Часто в цю професію переходять із суміжних сфер – економісти, сейлз саппорти та навіть журналісти. IT-ринок настільки динамічний, що компанії нерідко готові брати людей без досвіду на стартові позиції. Genesis організовує низку безкоштовних заходів, у яких рекрутери-початківці можуть взяти участь. Спеціаліст із залучення талантів — займається стратегічною роботою з пошуку та залучення талановитих кандидатів, прогнозування потреб найму та створення пулу кандидатів довгостроково.

Что нужно знать, чтобы стать IT-рекрутером

Онлайн-курс подойдет для начинающих рекрутеров; для HR-менеджеров, желающих перейти в сферу IT; и для тех, кто хочет в IT, но без взаимодействия с кодом. Сеньйор — має глибоке відчуття сфери, великий досвід роботи в різних компаніях, говорить однією мовою з кандидатами та закриває найскладніші позиції. Мідл — має певний досвід роботи, активно закриває багато вакансій одночасно, але йому бракує «helicopter view», який з’являється тільки з часом і досвідом. Далі робота з новим членом команди переходить до HR-фахівця.

Курс триває 7 тижнів та включає практичні заняття, розбір кейсів. Hard skills и soft skills менеджера по персоналу, рекрутера, HR. Щоб продовжити роботу з сайтом, натисніть «Погодитися і продовжити». Розвинена логіка та вміння будувати причиново-наслідкові зв’язки.

Какими навыками должен обладать IT-рекрутер?

Хоча в деяких компаніях етап знайомства нового співробітника з командою та процесами також належить до обов’язків рекрутера. Genesis Recruiting Week — п’ять днів онлайн лекцій про роботу рекрутера в продуктовому ІТ. Ми використовуємо файли cookie для забезпечення безпеки введення даних на сайті, їх збереження, збору статистики, оптимізації роботи сайту та надання контенту. Genesis Recruiting Hackathon — перший в Україні симулятор реальної роботи рекрутера в ІТ. Genesis Recruiting School — чотири освітні модулі, де можна дізнатися про рекрутинг все.

Спілкується зі співробітниками, допомагає їм вирішити особисті і робочі питання. Автоматизує процеси, розробляє корпоративну політику, виходячи зі стратегії бізнесу, консультує топменеджмент, чим допомагає командам досягати поставлених цілей. На висококонкурентних ринках, на зразок ІТ, процесу рекрутингу приділяється багато часу та уваги. Задля оптимізації ресурсів завдання рекрутингу у цій сфері часто поділені ще між низкою спеціалістів — ресерчер, сорсер, рекрутер та спеціаліст із залучення талантів.

Success stories рекрутеров ITExpert:

Такий розподіл допомагає опрацьовувати велику кількість вакансій одночасно та швидше знаходити талановитих кандидатів. Адже бізнес-результати будь-якої компанії залежать саме від вчасно знайдених талановитих людей, які працюють на своєму місці. Чим рекрутер відрізняється від HR, які обов’язки має, скільки заробляє, в чому знаходить натхнення? Та чому помилка рекрутера може вщент зіпсувати імідж компанії?

fleche